Fotografia - Eventowa

Imprezy firmowe okiem fotografa

Imprezy firmowe przestały być nudnym obowiązkiem (wreszcie!). Głównie z tego względu, że są okazją do zdobycia nowych doświadczeń. Zdarzało nam się filmować i wykonywać zdjęcia z bardzo wielu różnych eventów firmowych.

,,Braliśmy udział” między innymi w: szalonych zawodach paintballa, w wyścigu psów zaprzęgowych i w stand-upie Cezarego Pazury. Z nich wszystkich wyszliśmy żywi. Pozostali uczestnicy też. Uczestnicy mieli świetną zabawę, co widać na zdjęciach i wideo.  

Zobacz, co dokładnie możemy sfotografować na imprezie firmowej.

Eventy firmowe - Reportaż

Nawet, gdy wydarzenie firmowe jest okazją do świetnej zabawy, to niestety nie zawsze widać to na fotografiach. Często są schematyczne, sztywne i pozowane. Warto to zmienić, bo dobre, pełne radości eventy zachęcają do tego, aby stać się częścią takiej instytucji.

Są również sygnałem dla potencjalnych partnerów biznesowych, że Twoja marka dba o pracowników. Fotografowani są głównie jego organizatorzy. Pracownicy mają tylko kilka zdjęć, często zrobionych zgodnie z zaleceniami fotografa.

A gdzie naturalność? O dobrej zabawie i niezapomnianych wspomnie-niach już nawet nie ma co mówić. Jeżeli taka fotografia zupełnie do Ciebie nie przemawia, to jesteśmy z Tobą. Do nas też nie. Dlatego oferujemy reportaże eventowe.
Fotografujemy na nich nie tylko ogół wydarzenia, ale to co jest naprawdę ważne. To znaczy prawdziwe reakcje i emocje uczestników. Jesteśmy dobrymi obserwatorami, szybko reagujemy i dopasowujemy się do sytuacji. Na naszych zdjęciach ludzie wyglądają atrakcyjnie i wspaniale się bawią.

Sesje portretu biznesowego

Profesjonalizm. To słowo, które najlepiej opisuje udaną sesję biznesową. Ma być stylowo i elegancko. Tego rodzaju sesje wykonujemy dla menedżerów, specjalistów i pracowników.
Portrety biznesowe są bardzo pomocne w budowaniu silnej marki osobistej. Możesz je wstawić na LinkedIn, Facebooka, czy Instagram, stronę firmową, do szablonów e-maili, komunikatorów, czy papeterii, w zależności od tego, czym na co dzień się zajmujesz.
Sesja portretu biznesowego ma na celu wyróżnienie się na tle konkurencji i pokazanie osobowości każdej z fotografowanych osób.
Portrety biznesowe wykonujemy na białym tle. Uczestników sesji prosimy o odpowiednie zapozowanie, które ma podkreślać ich profesjonalizm. Robimy kilkanaście zdjęć. Następnie 2 lub 3 z nich przechodzą retusz w Photoshopie. Do takiej sesji możemy pomóc w zamówieniu wizażystki i/lub fryzjera, który za-dba o odpowiedni wygląd fotografowanych osób/osoby.
Sesje portretowe wykonujemy nie tylko podczas eventów, ale też standardowo w atelier.
Event firmowy to idealny moment na portrety biznesowe. Ich wykonanie na poziomie expert bierzemy na siebie. Po przygotowaniu materiał, wyląduje na Twoim e-mailu.
Czas obróbki zdjęć z eventu jest krótki, zazwyczaj 2-3 dni ale możliwa nawet obróbka w ten sam dzień. Natomiast retusz skóry na zdjęciach portretowych to kompletnie inna bajka, jest bardzo pracochłonny i może potrwać nawet 2 tygodnie. Koniecznie skorzystaj! To prawdziwy hit w środowisku eventowym! Jeżeli czujesz, że profesjonalny portret biznesowy pomoże Ci w rozwoju działalności, to zadzwoń do nas!

Live booth - atelier fotograficzne

To ostatnio hit na imprezach firmowych. Live booth to pewien zamiennik znanej i lubianej przez wielu fotobudki. Zdjęcia wykonywane są standardowo aparatem. Następnie są umieszczane w galerii online.

Możemy również zaproponować wydrukowanie zdjęć na miejscu z drukarki sublimacyjnej gdzie wydruki są trwałe i nasycone kolorem w formacie np. 10x15cm. Pracownicy mogą sobie w niej zrobić śmieszną sesję zdjęciową podczas trwania eventu, w mobilnym atelier z tłem i fleszowym oświetleniem studyjnym. Oferujemy również organizację stanowiska do zdjęć tematycznych, z wydrukiem odbitek na miejscu „live booth”.
Efekty naszej pracy zostaną wysłane na podany adres e-mail. Profesjonalizm i dobra zabawa w jednym!

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania. Zajrzyj, zanim napiszesz!

.

Dużo! 😉 A tak na serio to oczywiście zależy… Możemy omówić się na minimalną ilość gwarantowaną. Jednak nie ograniczamy ilości zdjęć. Na pewno dostaniesz ich od nas więcej, niż oczekujesz. Ilość zdjęć jest zależna od ilości uczestników, zróżnicowania i rozbudowania programu wydarzenia, czasu trwania eventu.

Tak. Za dodatkową opłatą możemy zapewnić przekazanie  zdjęć w dniu imprezy (same day edit). Fotografie  są obrabiane przez drugą osobę obecną na miejscu lub pracującą zdalnie.

Jest też możliwość nieodpłatnego przygotowania na szybko, kilku przekrojowych zdjęć przeznaczonych np. na social media (sneak peek)

Oczywiście. Jeśli zależy Ci na wykonaniu zdjęć wnętrz i dekoracji, zanim przybędą goście, to wystarczy nam zgłosić taką potrzebę wcześniej. Podobnie z fotografiami  z samej imprezy wykonywanymi „od kuchni”, z przeznaczeniem dla podwykonawców i organizatora.

Standardowo wszystkie wykonane i przekazane Ci  zdjęcia są wcześniej poddane obróbce komputerowej, obejmującej kadrowanie, korektę balansu bieli, ekspozycji i kontrastów.

Tak. Prowadzimy działalności gospodarcze, jesteśmy płatnikami podatku VAT i wystawiamy faktury VAT. Odbiorcami naszych usług są prawie wyłącznie firmy i instytucje, dlatego posługujemy się cenami netto.

nasze realizacje fotografii eventowej