O Nas

Realizujemy eventy od 2010 r .

  • Eventy to nasza specjalność. Działamy w tej branży już od 2010 roku.
  • Silny zespół. Team tworzą 3 osoby. Mamy zróżnicowane zainteresowania. Fascynuje nas nie tylko fotografia, ale też marketing, czy film. To sprawia, że dużo szerzej patrzymy na każde wydarzenie, które będziemy obsługiwać. Daje nam to możliwość skalowania oferty stosownie do wielkości i specyfiki imprezy.
  • Tym, co nas łączy jest pasja do fotografii. Bez niej trudno byłoby nam się rozwijać i podejmować nowe wyzwania. To właśnie ona napędza do działania i sprawia, że praca zwyczajnie cieszy.
  • Dopasujemy się do Ciebie! Kompleksowość to nasze drugie imię. Potrzebujesz tylko dobrych zdjęć? A może szukasz kogoś, kto zrobi videoclip ze spotkania integracyjnego, albo streaming z warsztatów? Może chcesz wszystko to na raz i coś jeszcze? Wszystko jest możliwe! Oczywiście w granicach rozsądku
  • Chociaż nie prowadzimy wspólnie firmy, to na budowaniu pozytywnego wizerunku, marki przedsiębiorstwa znamy się doskonale. Pomożemy Ci w zwiększeniu rozpoznawalności i zaufania do Twojej marki przez profesjonalne zdjęcia i filmy z wydarzeń.
  • Cała Polska jest w naszym zasięgu. Jesteśmy z różnych jej części. Niezależnie od tego, gdzie planujesz wydarzenie, dotrzemy tam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nasz zespół

Krzysztof / Foto – Wideo

Zajmuje się głównie fotografią eventową oraz zdjęciami biznesowymi. Jest też operatorem kamery. Przed komputerem  obrabiam zdjęcia i montuję filmy, koordynuję pracę innych fotografów, zajmuję się marketingiem oraz kontaktem z klientem. Prywatnie lubię dobry dizajn, film, eksperymenty w kuchni, wycieczki w góry i jazdę na dwóch kółkach.

Read more
Fotografia reportażowa 100%
Operator wideo 70%
Montaż wideo 60%

Robert / Foto – Wideo

Jest fotografem, filmowcem i operatorem drona. Potrafi również retuszować zdjęcia i zna się na marketingu. Uwielbia podróżować, najlepiej w nieznane i odległe kierunki. Miłośnik kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej; amator dobrego kina.

Read more
Fotografia reportażowa 100%
Operator wideo 70%
Montaż wideo 60%

Norman / Foto – Wideo

Zajmuje się obróbką graficzną zdjęć i retuszem. Działa również jako operator i montażysta wideo.

Read more
Retusz i obróbka zdjęć 100%
Operator wideo 70%
Montaż wideo 100%

Misja

Naszą misją jest pomaganie klientom w realizacji ich potrzeb w zakresie cyfrowej rejestracji obrazu: fotografowaniu, filmowaniu ważnych dla nich eventów, nadawaniu relacji na żywo. Robimy to profesjonalnie. Wyłapujemy najlepsze momenty, a sami stajemy się niewidzialni, aby uczestnicy mogli czuć się swobodnie.

Wizja

Chcemy przez cały czas się rozwijać. Wszystko po to, aby dostarczane do klientów materiały były jesz-cze lepsze, ciekawsze, bardziej profesjonalne i oryginalne

Wartości