Wideo Event

Wideo relacje okiem filmowca

Oferujemy kilka różnych form wideorelacji. Może to być cały reportaż z wydarzenia lub wywiad, na przykład z organizatorem, czy uczestnikami. Wideorelacje są bardzo pomocne w promowaniu marki lub prezentowaniu produktów. Lepiej oddają atmosferę eventu niż pojedyncze fotografie. Wideo może szybko pokazać korzyści ze współpracy z Tobą. Profesjonalna wideorelacja pozwoli ci wyróżnić się pośród konkurencji.

Wideo reportaż

Wideo reportaż to idealna metoda, aby pokazać atmosferę oraz skalę danego eventu. Zdjęcia często nie są w stanie tego do końca zobrazować. W reportażu możemy przedstawić atrakcje przygotowane dla uczestników, uchwycić prawdziwe emocje. Odpowiedni dźwięk, obraz i montaż przenoszą oglądające wideoreportaż osoby, do dnia, w którym odbyło się wydarzenie. Może następnym razem zdecydują się wziąć w nim udział?

Wywiady

Ciekawie przeprowadzony wywiad to okazja do zaprezentowania firmy, w jak najlepszym świetle. W takim wywiadzie możesz mówić nie tylko o produktach, czy usługach, ale również o tym, jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze. Skuteczny wywiad ma na celu przekonanie odbiorcę, że właśnie z Tobą warto współpracować. Dbamy o przyjazną atmosferę w czasie kręcenia wywiadu.

Filmy z drona

Filmy z drona cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Wszystko dzięki temu, że dron ma o wiele więcej możliwości niż kamera naziemna. Nie stanowią dla niego żadnej trudności zbliżenia, ani oddalenia, bez utraty rozdzielczości. Drony są wykorzystywane między innymi do filmowania eventów firmowych, koncertów, czy imprez integracyjnych. To jednocześnie świetna pamiątka dla uczestników, jak i okazja do promowania Twojej marki.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania. Zajrzyj, zanim napiszesz!

Dużo! 😉 A tak na serio to oczywiście zależy… Możemy omówić się na minimalną ilość gwarantowaną. Jednak nie ograniczamy ilości zdjęć. Na pewno dostaniesz ich od nas więcej, niż oczekujesz. Ilość zdjęć jest zależna od ilości uczestników, zróżnicowania i rozbudowania programu wydarzenia, czasu trwania eventu.

Tak. Za dodatkową opłatą możemy zapewnić przekazanie  zdjęć w dniu imprezy (same day edit). Fotografie  są obrabiane przez drugą osobę obecną na miejscu lub pracującą zdalnie.

Jest też możliwość nieodpłatnego przygotowania na szybko, kilku przekrojowych zdjęć przeznaczonych np. na social media (sneak peek)

Oczywiście. Jeśli zależy Ci na wykonaniu zdjęć wnętrz i dekoracji, zanim przybędą goście, to wystarczy nam zgłosić taką potrzebę wcześniej. Podobnie z fotografiami  z samej imprezy wykonywanymi „od kuchni”, z przeznaczeniem dla podwykonawców i organizatora.

Standardowo wszystkie wykonane i przekazane Ci  zdjęcia są wcześniej poddane obróbce komputerowej, obejmującej kadrowanie, korektę balansu bieli, ekspozycji i kontrastów.

Tak. Prowadzimy działalności gospodarcze, jesteśmy płatnikami podatku VAT i wystawiamy faktury VAT. Odbiorcami naszych usług są prawie wyłącznie firmy i instytucje, dlatego posługujemy się cenami netto.

nasze realizacje wideo