Streaming - transmisje online

Streaming – realizacja transmisji online

Transmisje na żywo powinny się wreszcie przestać kojarzyć wyłącznie z meczami piłkarskimi. W końcu mają one tyle możliwości. Są rewelacyjne do dokumentowania: eventów, imprez firmowych, koncertów, konferencji, gal, bankietów, spektakli teatralnych, operowych, wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

 

Zachęcamy Cię serdecznie do skorzystania z naszej pomocy. Dzięki niej, zwiększysz zasięg wydarzenia. Wykonujemy profesjonalny live streaming z dowolnego miejsca, w wybranym czasie i do każdego urządzenia.

 

 

Streaming online eventów, zawodów sportowych, koncertów i innych wydarzeń

 

Wydarzenia online w formie streamingu pozwolą Ci dotrzeć jednocześnie do tysięcy osób z różnych stron świata. To daje ogromne możliwości. Ułatwia organizację spotkań z ekspertami, którzy w danym terminie nie mogą być fizycznie obecni na evencie.

 

 

Zalety organizacji transmisji online webinarów dla firm:

  • elastyczność czasu trwania i godziny rozpoczęcia,
  • możliwość dotarcia do znacznie szerszej grupy odbiorców,
  • szansa na obniżenie kosztów udziału dla uczestników,
  • łatwiejsza promocja wydarzenia online.
 
 

Streaming kursów, szkoleń, webinariów

Chcesz przeprowadzić ciekawe szkolenie bez konieczności wynajmowania sali? A może organizujesz całe kursy online?

Streaming kursów, szkoleń i webinarów to doskonały pomysł. Dla wielu uczestników takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze i mniej kosztowne.


 Dzięki temu, nie muszą ponosić kosztów noclegów, czy transportu. Streaming to możliwość prowadzenia szkolenia z kilkoma specjalistami w tym samym czasie!


Zalety streamingu kursów, szkoleń, webinarów:

  • wygodny dostęp dla każdego uczestnika;
  • łatwiejsza organizacja całego wydarzenia;
  • niższe koszty;
  • nowoczesna forma przekazywania wiedzy;
  • wysoki poziom bezpieczeństwa;
  • możliwość zebrania kilkuset uczestników w jednym miejscu.

Podgląd wydarzenia w innych pomieszczeniach

Jeżeli właśnie organizujesz bardzo dużą konferencję, na której jednocześnie są wykłady w kilku pokojach, to streaming da Ci możliwość panowania nad wszystkim. Wystarczy, że przełączysz się między pokojami. Prawda, że banalnie proste?

 

 

Zachęcamy również do podejrzenia pozostałej naszej oferty. Mamy w niej między innymi: filmowanie i fotografowanie eventów.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

nasze realizacje streamingu online